Bio i Oferta

O mnie po ludzku 🙂 –  Cenię wolność własną i drugiej osoby ponieważ uważam, że jest ona wyrazem miłości i szacunku do człowieka. Nie należę jednak do posągowych terapeutów „rogers-owsko” przytakujących. Jestem czytelna w moich poglądach. Mieć szacunek i miłość do człowieka nie oznacza porzucenia własnej autonomii i „przyjęcia kształtu otoczenia w którym się znajdujemy” To wspaniałe różnić się i kochać. Najwspanialszy moment w moim życiu – kiedy w wieku27 lat zorientowałam się i poczułam, że Istnieję. Uważam, że raz rozpoczęty rozwój zawsze trwa – dotyczy to też terapeutów…:) Jestem mieszanką ekspresji i refleksji, za pasjonujące uważam wszystkie momenty kiedy „z chaosu wyłania się kształt”. Jestem Skipperem, żegluję i uważam, że żeglarstwo jest pełne prostych analogii do naszego życia, ale o tym w innym miejscu 🙂

O mnie w dokumentach 🙂 jestem mgr analityki medycznej (UM w Łodzi 1996), psychologiem (UŁ 2001) absolwentem VII Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt pracujących z dorosłymi ( PSPP o/Kraków- ITG Kraków 2001 -3 letnia szkoła podyplomowa) oraz Trenerem Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Biznesie (2002) – wprowadzałam standardy HR oparte o rozwój pracowników i czytelne relacje, stosując konsulting i szkolenia eventowe w oparciu o autorskie projekty development center . Posiadam również uprawnienia nauczyciela on-line. Wychodząc z założenia, że praca musi być pasją założyłam w 2001 roku firmę łącząc wszystkie umiejętności w propozycjach prowadzonych warsztatów i projektów. Jestem twórcą marki i projektu Steruj Życiem.

Moja praca to wsparcie i konsultacje psychologiczne, terapia oraz spotkania, których celem jest rozwój osobisty – indywidualnie oraz dla par. Prowadzę również treningi interpersonalne, warsztaty tematyczne oraz grupy rozwoju osobistego. Mam klika lat doświadczenia w pracy z rodzicami dzieci eksperymentujących ze środkami uzależniającymi. Pracowałam z młodzieżą w wieku gimnazjalnym i ich rodzicami.
Moim celem jest taka praca z Klientami,  potrzebującymi wsparcia i pomocy psychologicznej w obszarze własnego rozwoju, która stworzy perspektywę uwolnienia się od traum, przemocy czy dyskomfortu życiowego rzucającego cień na codzienne funkcjonowanie. Nazywam osoby pracujące ze mną Klientami,ponieważ uważam, że pacjent to zwykle osoba chora, zależna od leczącego, poddająca się terapii, natomiast klient podejmuje decyzję o współodpowiedzialności za wynik naszej wspólnej pracy.

Forma pracy

  • spotkania indywidualne
  • terapia indywidualna

dla osób chcących poprawić jakość swojego życia w obszarze kontaktu z innymi osobami, w związku czy ze sobą samym,

dla osób w sytuacji rozstania,

dla osób, które czują uciążliwość powtarzających się schematów w życiu,

dla osób, którym trudno jest z różnych powodów przejść barierę decyzji o samorealizacji,

  • konsultacje i porady dla par w kryzysie wzajemnej relacji
  • terapia małżeńska
  • rozwojowych warsztatów weekendowych i/lub tygodniowych wyjazdowych (autorskie projekty)  Tytuły przykładowych warsztatów.

„Odrzuć cumy”© – identyfikacji i podcięcia więzów trzymających nas w miejscu

„Świadomość na szerokich wodach”© – rejs rozwoju osobistego na jachcie morskim żaglowym dla osób bez doświadczenia (Chorwacja)

„Obierz kurs na kobiecość© ”

Cykl warsztatów „Obierz kurs na dobry związek ©”

Cennik

  • Porady i konsultacje psychologiczne indywidualne 140zł (60min)
  • Porady i konsultacje dla par 200zł (120 min)
  • Porady i konsultacje w problemach psychosomatycznych 140zł (60min)
  • Terapia indywidualna dorosłych 120zł (60min)
  • Terapia par 180zł (90min)